NAUJAS MEDŽIOKLĖS SEZONAS

Nors ir truputį pavėlavęs, bet labai lauktas NAUJAS MEDŽIOKLĖS SEZONAS oficialiai pradedamas birželio 3 dieną – pirmadienį. Stirninų medžioklės tvarka išlieka tokia pati kaip pernai, bet turime naujovių dėl šernų medžioklės.

Medžiojant šernus “Buktos” medžioklės ploto vienete, visos medžioklėje gautos gyvūninės atliekos talpinamos į mums įprastą gyvūninių atliekų duobę, esančią Buktos miške prie namelio. Visas dezinfekcines priemones, mėgintuvėlius kraujui ir maišelius mėginiams rasite spintelėje, kuri yra klubo gyvūnų pirminio apdorojimo patalpoje (lupykloje). Sumedžioto šerno mėsa iki tyrimų rezultatų laikoma šaldiklyje – klubo namelyje.

Medžiojant “Gudelių” medžioklės plotų vienete, visi sumedžioti gyvūnai turi būti dorojami atnaujintoje pirminio apdorojimo aikštelėje, kurioje įrengta nauja gyvūninių atliekų duobė. Į ją privalomai talpinsime visas “Gudelių” medžioklės ploto vienete sumedžiotų gyvūnų atliekas. Atliekas iš “Gudelių” į “Buktą” vežti draudžiama. Atnaujinta apdorojimo aikštelė ir duobė yra toje pačioje vietoje, kur anksčiau buvo atliekų duobė. Medžiojant šiame ploto vienete kiekvienas medžiotojas asmeniškai su savimi į medžioklę turi atsivežti purkštuvą su dezinfekcine medžiaga, mėgintuvėlius kraujui bei maišelius mėginiams sudėti. Sumedžiotų šernų skerdena, iki tol kol bus atliktas tyrimas, nuo šiol bus laikoma naujoje vietoje (sodyboje), kuri yra Gudelių sen., Rudėnų km., Liepų gatvėje. Čia yra naujai pastatytas dar vienas šaldiklis. Detalesnei informaciajai gauti, norint padėti mėsą į šį šaldiklį,  kreipkitės į klubo pirmininką Ričardą.

Visiems gražių akimirkų ir puikių trofėjų…

Komentuok

CyberChimps